ناچ هواوی میت ۳۰ کوچکتر از میت ۳۰ پرو است

می دانیم که گوشی هواوی میت ۳۰ (Huawei Mate 30) در آینده نزدیک معرفی می‌شود. ناچ هواوی میت ۳۰ کوچکتر از میت ۳۰ پرو است و در عین حال دارای ناچ بزرگ‌تری نسبت به میت 20 بوده و احتمالا مجهز به دوربین دوگانه است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

ناچ هواوی میت ۳۰

ناچ هواوی میت ۳۰

ناچ هواوی میت ۳۰

پست جدیدی در ویبو منتشرشده که پنل جلو و یک محافظ صفحه نمایش هواوی میت ۳۰ را نشان می‌دهد. تاکنون اطلاعات زیادی درباره Mate 30 Pro منتشر شده است، اما هم اکنون قصد داریم اطلاعاتی درباره مدل مقرون به صرفه آن را بررسی کنیم.

با توجه به انتشار دو تصویر بالا، ناچ Huawei Mate 30 به طور قابل توجهی از میت 30 پرو، کوچک‌تر است، اما در عین حال بسیار بزرگ‌تر از مدل Huawei Mate 20 به نظر می‌رسد. این بدان معناست که احتمالا تمام مولفه‌های موردنیاز برای قابلیت تشخیص چهره را شامل نمی‌شود، اما چرا ناچ بزرگ‌تری برای آن در نظر گرفته شده است؟

شاید هواوی قصد دارد گوشی هواوی میت ۳۰ را به دوربین دوگانه یا قابلیت جذاب دیگری مجهز کند. گوشی هواوی میت ۳۰ در تاریخ ۲۸ شهریور به طور رسمی معرفی خواهد شد، بنابراین اطلاعات بیشتری از آن به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

نظر شما چیست؟ ناچ هواوی میت ۳۰ می تواند جالب باشد؟ اندازه ناچ موبایل برای شما اهمیت دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید