اینتر 1-0 ناپولی: پیروزی بزرگ نرآتزوری در 90+1

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار دو تیم نمایش پایاپایی داشتند اما در نهایت این اینتر بود که از اخراج بازیکنان حریف استفاده کرد و به پیروزی رسید.

اینتر بازی را بهتر شروع کرد و چیزی نمانده بود که ضربه هوشمندانه مائورو ریکاردی در همان ابتدای بازی، که قصد داشت توپ را از بالای سر دروازه بان حریف وارد دروازه کند، به گل تبدیل شود اما توپ به تیربرخورد کرد و پس از آن هم مِرِت توپ را به بیرون فرستاد.

پس از آن نوبت ناپلی ها بود که یک خطر جدی روی دروازه میزبان ایجاد کنند اما ضربه ماریو روی راهی به چهارچوب دروازه نرآتزوری پیدا نکرد.

در ادامه اینتری ها یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه ناپولی ایجاد کردند اما در دقیقه 15، این تیم میهمان بود که می توانست روی یک ضد حمله به گل برتری برسد اما واکنش خوب هاندانوویچ روی شوت اینسینیه، دروازه اینتر را نجات داد.

برتری ناپولی ادامه پیدا کرد اما به موقعیت چندان خطرناکی منجر نشد. در دقیقه 31، این اینتر بود که به گل رسید اما داور به دلیل آفساید، گل ایوان پریشیچ را نپذیرفت.

در دقایق پایانی نیمه اول، این اینتری ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند دو بار تا آستانه باز کردن دروازه میهمان پیش رفتند اما عملکرد خوب مدافعان و دروازه بان ناپولی باعث شد تا این موقعیت ها از بین برود و این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

ادامه دارد….

دیدگاهتان را بنویسید